You are here:  / Noclegi i jedzenie w Dębkach / Turystyka / TAJLANDIA

TAJLANDIA

wyjazdy integracyjne (2)Tajlandia stała się modnym miejscem na urlopowy wypoczynek w połowie lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku, kiedy to obszar ten został rozreklamowany wchodzącym w tym czasie na ekrany kin nowym filmem o Jamesie Bondzie ?Człowiek ze złotym pistoletem?. Wkrótce potem plaże w Tajlandii zaroiły się od wielojęzycznego tłumu. Ale nie ma się, co dziwić: widoki są piękne, plaże wspaniałe i czyste ciepłe morze?wielką atrakcją dla turystów są organizowane przejażdżki na grzbiecie słonia, który uchodzi tu za symbol przyjaźni i dobroci.
W Tajlandii codziennym widokiem jest buddyjski mnich w charakterystycznych pomarańczowych szatach ( na samej tylko wyspie Phuket jest 29 świątyń klasztorów buddyjskich). Niektóre świątynie można zwiedzać (należy pamiętać o zdjęciu butów), a naprawdę warto: są bogato zdobione, na przykład płaskorzeźbami przedstawiającymi sceny z życia Buddy.
W zatoce Phang Nga można obejrzeć przedziwne formacje skalne, między innymi właśnie znaną z filmu skałę Bonda?no i oczywiście tajska kuchnia nie ma sobie równych na całym świecie?niepowtarzalny smak potraw zawdzięcza trawie cytrynowej i mleku kokosowemu?

TAJLANDIA
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Tagi: Fotoodmładzanie żary, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, zerwany triceps, zeltiq Warszawa, Gniewiński portal, Fotodepilacja Żary, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, turnabol, przeszczep łąkotki warszawa, redox extreme efekty, kostka fakturowana producent