You are here:  / Eventy prozdrowotne / Hobby / Warszawa Trapani Loty / Mazury

Mazury

turystyka (10)Mazury to region, który ma naprawdę dużo do zaoferowania każdemu turyście. Na terenie Mazur znajduje się jak wiadomo Szlak Wielkich Jezior, co czyni tą krainę niemalże Mekką amatorów żeglugi. Podróże jachtem, łodzią, czy kajakiem mogą tu trwać tygodniami. Odradzałbym jednak poruszanie się łodziami motorowymi, bo część jezior znajduje się w strefach ciszy. Mazurskie jeziora są również rajem dla wędkarzy i wszelkiego rodzaju przyrodników, niezależnie od tego, czy interesuje ich flora czy fauna.
Mimo, że turystyka w tym regionie cały czas bardzo dynamicznie się rozwija, jest to nadal jedno z najbiedniejszych województw w Polsce. Mimo to nie da się nie zauważyć, że nawet tutaj sporo się pod tym względem zmieniło. Za pieniądze pochodzące w dużej mierze z Unii Europejskiej we wszystkich posiadających jakiekolwiek turystyczne walory miejscowościach powstały ważne elementy infrastruktury, jak pola namiotowe, przystanie jachtowe i tym podobne. Powstało też dużo hoteli, niektóre z nich mają bardzo wysoki standard.

Mazury
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Tagi: Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, przeszczep łąkotki warszawa, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, drążenie foremników, tanie taxi legnica, wałki pa66, kawitacja kielce, Tanie multiplikatory, mezoterapia vivaderm, elwix torba, biceps 34cm