You are here:  / Eventy prozdrowotne / Podróże / Warszawa Trapani Loty / Marokańskie kozy i bezcenny olejek arganowy

Marokańskie kozy i bezcenny olejek arganowy

podroze (6)Turystyka i podróże zwłaszcza w okresie letnim zyskują wielu zwolenników. Ludzie coraz chętniej spędzają czas poza domem. Najczęściej odwiedzanymi krajami są Grecja, Hiszpania. Do niedawna również Egipt cieszył się ogromną popularnością. Niestety ze względu na liczne zamachy mocno stracił w rankingu. Natomiast częściej, niż zwykle wybierane są podróże do Maroka.

Maroko położone jest północno – zachodniej Afryce. To państwo o kulturze islamskiej. Jedną z wielu, miejscowych atrakcji są kozy przesiadujące na drzewach. W celu zdobyciu pożywienia na jedno drzewo może wskoczyć nawet do 20 kóz. Widok kóz oblegających krzewy u zwykłych Europejczyków wywołuje falę śmiechu. Są najliczniej fotografowanymi zwierzakami. Jedną z popularniejszych miejscowości jest Agadir. Miasto obfituje w luksusowe hotele z basenami, oddzielonymi plażami i kuchnią na wysokim poziomie. Około 80 km od kurortu oddalony jest słynny targ w Taroudannt. Warto wybrać się choćby po płynne marokańskie, kosmetyczne złoto – olejek arganowy.

Marokańskie kozy i bezcenny olejek arganowy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Tagi: vetrex-v90-alphaline, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, etykiety inspekcyjne na zamówienie, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, biceps 34cm, Szamba Betonowe Piaseczno, lpk110, endoskop laryngologiczny sinutronic, plisy Oświęcim, Fotodepilacja Żary