You are here:  / Przewozy do Niemiec Kraśnik / Teambuilding na statku / Turystyka / Kraj kwitnącej wiśni na wyciągnięcie ręki

Kraj kwitnącej wiśni na wyciągnięcie ręki

Japonia to jeden z punktów, który każdy prawdziwy podróżnik chce zaznaczyć na swojej mapie życia. Zazwyczaj kojarzy się z kwitnącymi wiśniami, pięknymi twarzami gejsz ukrytymi za białą farbą, krzyczącymi samurajami. Ale Japonia to też kraj wielu kontrastów i wielu barw, oferuje przepiękne zabytki, nowoczesne miasta pełne neonów, nocne życie i pyszną kuchnię. Każdy chce choć raz przeżyć noc pełną wrażeń w Tokio. Poniżej kilka pomocnych wskazówek jak powinna wyglądać Japonia wycieczka, by z podróży wrócić nasyconym i pełnym dobrych myśli na temat tego kraju.

 

Po pierwsze, kiedy najlepiej jechać do Japonii? Japonia słynie z trudnego klimatu, jest bardzo wilgotno i gorąco. Pora deszczowa trwa tam od czerwca do lipca, opady są bardzo obfite, często też pojawiają się tajfuny. Najlepiej wybrać się do Japonii w kwietniu, wtedy jest już ciepło, ale nie upalnie. No i w kwietniu kwitnie wiśnia. Dobrym czasem na wyjazd jest także przełom grudnia i stycznia, wtedy odbywa się tam wiele ciekawych festiwali i cały kraj wygląda jeszcze piękniej.

 

Po drugie, co musi mieć w sobie Japonia wycieczka, żeby każdy był usatysfakcjonowany? Japonia, jak każdy kraj, ma swoje miejsca obowiązkowe dla turystów, których po prostu nie można pominąć w czasie swojego pobytu. Koniecznie trzeba zobaczyć drewniane świątynie buddyjskie, które leżą na zboczach i szczytach gór w Kioto i Narze. Świątynie mają bronić miasta przed działaniem złych demonów, ich naturalne otoczenie sprzyja medytacji i zachwyca każdego, kto szuka harmonii w swoim życiu. Nikt nie może też przejść obojętnie obok starych samurajskich zamków, które mają śpiewające podłogi, które w przeszłości miały informować o zbliżającym się intruzie. Miłośnicy nowoczesności i wielkich miast po prostu muszą zobaczyć Tokio.

 

Taka Japonia wycieczka to też świetna okazja do tego, żeby spróbować miejscowych smaków. W Japonii pyszną surową rybę i owoce morza dostaniesz w każdej knajpce. Dla fanów relaksu są tradycyjne gorące źródła z widokiem na las i góry. Ci, którzy potrzebują mocniejszych wrażeń i jeszcze lepszych widoków powinni zdecydować się na nocną wspinaczkę i wschód słońca ze szczytu święte góry Fuji.

Kraj kwitnącej wiśni na wyciągnięcie ręki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Tagi: redox extreme efekty, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, ra nails lakier hybrydowy, szkiełkowanie kraków, docieplenie granulatem Radom, Minikoparka Gorlice, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, certyfikat flange fitter, Tanie multiplikatory, pantomograf Gliwice, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850