You are here:  / Noclegi / Noclegi i jedzenie w Dębkach / Szetlandy / KENIA

KENIA

urlop (8)Mając do wydania kilka tysięcy złotych wolnej gotówki można wybrać się na przykład do Kenii ( z Warszawy same bilety lotnicze do Nairobi z przesiadką w Paryżu lub Amsterdamie to koszt ponad 4 tysięcy złotych), ale naprawdę warto. Na wycieczce po buszu można wybrać się tylko z przewodnikiem samochodem terenowym lub busem. Można liczyć na bliskie spotkania ze zwierzętami dotychczas oglądanymi tylko w ogrodach zoologicznych w warunkach, o których na pewno nie można powiedzieć, że są naturalne, a na wycieczce po afrykańskiej sawannie, w naturalnym środowisku można zobaczyć całe stada słoni, żyraf czy przepięknych zebr?w nocy pod rozgwieżdżonym niebem dobiegają niezapomniane odgłosy dzikiego świata?oprócz niezapomnianych widoków dzikich zwierząt i wspaniałych afrykańskich krajobrazów, można także zwiedzić masajską wioskę, w której ludzie żyją w taki sam sposób, co ich dalecy przodkowie kultywując zwyczaje, obrzędy i całą bogatą tradycję i do której cywilizacja wchodzi bardzo powoli?
Aby chronić tę pierwotną piękną i dziką przyrodę w Kenii utworzona parki narodowe?największe z nich to Masai Mara, Tsavo West i Tsavo East?

KENIA
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Tagi: Tynk silikonowy Lakma, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, glutamina katowice, ra nails lakier hybrydowy, Fotoprzekaźnik Sick, żwir siany ostrów, GAP Fakturowy BMW, zeltiq Warszawa, highlightersmink, markizy Kęty, przesłony wodoszczelne