You are here:  / Noclegi i jedzenie w Dębkach / Rekreacja / Spływ Czarną Hańczą / GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem (9)To jedna z Wysp Kanaryjskich należących do Hiszpanii? naprawdę jest niezwykła?na niedużej wyspie jest dosłownie wszystko: morze i góry, palmy i kaktusy, pustynia, wulkan jaskinie i parę naprawdę ciekawych budowli zabytkowych, nie mówiąc już o przepięknych plażach i czystej wodzie.
Na południu wyspy aż do października temperatura powietrza nie spada poniżej 25 stopni a temperatura wody 23, więc do południa można plażować i kąpać się w turkusowej wodzie, a wieczorem spacerować promenadami i wstępować do niezliczonych restauracji i kawiarni? można też zwiedzać, najbardziej polecane do zwiedzania są: Palacio Regenta ? siedemnastowieczny pałac w Las Palmas (stolica wyspy); kościół św. Sebastiana piętnastowieczna świątynia posiadająca tytuł narodowego zabytku sztuki (Aguimes); Bazylika św. Jana Chrzciciela (XV w)znajdująca się w Telde ( ciekawostką jest figura Chrystusa wykonana z kolb kukurydzy na wzór indiański); park archeologiczny wytyczony niedaleko Galdar, w skład, którego wchodzą jaskinie, gdzie można podziwiać starożytne malowidła ścienne; Biała Kaplica Matki Boskiej Śnieżnej górująca nad miasteczkiem Agaete ?na Gran Canarii są także wspaniałe parki z podzwrotnikową roślinnością, jest rezerwat wydm, które wyglądają jak mała pustynia?i wiele wiele innych atrakcji?

GRAN CANARIA
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Tagi: Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, internorm okno kf410, busy do danii szamotuły, turnabol, Fotoodmładzanie żary, szkiełkowanie kraków, fluorokrzemian glinu, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, Vademecum elektryka SEP, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, osb stopfire