You are here:  / Hobby / Noclegi i jedzenie w Dębkach / Sala Weselna Żywiec / COSTA BRAVA

COSTA BRAVA

tani hostel (3)Nazwa Costa Brava znaczy tyle co Dzikie Wybrzeże i jeszcze w dzisiejszych czasach coś w tym jest (sporo tu miejsc, które zachowały swój naturalny urok), ale to przede wszystkim kurorty , które tętnią życiem całą dobę.
Można chodzić po uliczkach białego miasta, czyli Cadaques mając świadomość, że po tych samych uliczkach spacerowali Pablo Picasso i Salvador Dali?można opalać się na malutkiej plaży położonej malowniczo u stóp średniowiecznego zamku położonego na wysokim urwisku w Tossa de Mar. Można zwiedzać wspaniałe kamienne domy w Pals zbudowane całe wieki temu; można zamieszkać w luksusowych pensjonatach przerobionych ze starych hiszpańskich domostw wybudowanych na plaży; można zwiedzać ruiny starych kościołów rozsianych na skalistych wzgórzach. Kto lubi szampańską zabawę i tańce powinien wybrać Lloret de Mar, gdzie jest mnóstwo barów, dyskotek i klubów nocnych, są tu też kasyna i WaterWorld, czyli wspaniały Aquapark i Aquatic Zoo?na targach można dostać wspaniale pachnące owoce dojrzewające w klimacie śródziemnomorskim?

COSTA BRAVA
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Tagi: osb stopfire, bcaa katowice sklep, etykiety inspekcyjne z datą, przeszczep łąkotki warszawa, turnabol, Drepo zadaszenia tarasów, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, tanie taxi legnica, wałki pa66, szycie firan kędzierzyn, szkiełkowanie kraków