You are here:  / Hobby / Noclegi i jedzenie w Dębkach / Sala Weselna Żywiec / Birma wycieczki

Birma wycieczki

birma-wycieczki-3Birma jest fascynującym krajem o bogatej i różnorodnej kulturze, które budzi się do życia po wielu latach wojskowego terroru. Państwo to jest nazywane w wielu publikacjach krainą tysiąca pagód z uwagi na ilość wzniesionych tam świątyń i klasztorów buddyjskich. Myanmar nie jest jednak państwem, którego urok ogranicza się do pełnych uroku obiektów sakralnych oraz rzeźb o charakterze religijnym. Krajobraz Birmy jest silnie zróżnicowany i pełen kontrastów. Przepych buddyjskich świątyń miesza się tutaj z licznymi pozostałościami epoki kolonialnej.

Myanmar jest krajem godnym zarekomendowania przede wszystkim dla wszystkich osób, które są zainteresowane religioznawstwem. Na każdym kroku można tam napotkać buddyjskie obiekty sakralne. Jednym z nich jest Kuthodaw. Jest on kompleksem, na który składa się 729 kaplic, które zawierają wyrzeźbione teksty zasadniczego kanonu buddyjskiego, czyli Tripitaki. Dla tych, którzy ciągle zastanawiają się nad tym, jakie uroki skrywa Birma wycieczki są znakomitą alternatywą.

Birma wycieczki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Tagi: Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, przeszczep łąkotki warszawa, Vademecum elektryka SEP, trioxygen 5, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, osb stopfire, złomowanie auta tarnobrzeg, Fotoodmładzanie żary, mezoterapia vivaderm, internorm okno kf410, docieplenie granulatem Radom